e-mail:
(044) 239-21-47

ЦОД

Центр обробки даних - це спеціалізована будівля (приміщення) для розміщення (хостингу) серверного і мережевого обладнання та підключення абонентів до каналів мережі Інтернет.

ЦОД виконує функції обробки, зберігання і розповсюдження інформації, як правило, в інтересах корпоративних клієнтів - він орієнтований на вирішення бізнес-завдань шляхом надання інформаційних послуг. Консолідація обчислювальних ресурсів і засобів зберігання даних в ЦОД дозволяє скоротити сукупну вартість володіння IT- інфраструктурою шляхом можливості ефективного використання технічних засобів, наприклад, перерозподілу навантажень, а також шляхом скорочення витрат на адміністрування.

Дата-центри зазвичай розташовані в межах або в безпосередній близькості від вузла зв'язку або точки присутності якого-небудь одного або декількох операторів зв'язку. Якість і пропускна здатність каналів впливають на рівень надаваних послуг, оскільки основним критерієм оцінки якості роботи будь-якого дата- центру є час доступності сервера (аптайм).

У сучасному світі обсяг інформації постійно збільшується, і при цьому швидкість ведення бізнесу - збільшується. Щоб бути успішною, сучасної компанії доводиться не просто оперувати великими обсягами даних, а оперувати ними швидко і ефективно.

Розуміючи потреби сучасного бізнесу, ТОВ "ТЗІ" створить ефективний і надійний центр обробки даних (дата- центр).

В основі рішення лежить принцип доступу до корпоративних ресурсів мережею і віртуалізація, яка дозволить раціонально розподілити навантаження на обладнання та забезпечити безперебійну роботу додатків.

Наше рішення забезпечить зберігання, резервне копіювання і відновлення даних, гарантовану доступність до всіх корпоративних додатків. При цьому територіальне розташування даних і серверів не буде мати значення, працювати з даними можна буде з будь-якого місця, маючи інтерфейс доступу і підключення до Інтернет. При необхідності можлива організація роботи з мобільного пристрою.