e-mail:
(044) 239-21-47

ЛІЦЕНЗІЯ у галузі ТЗІ та КЗІ !

ЛІЦЕНЗІЯ у галузі ТЗІ та КЗІ !

13 лютого 2017

Рішенням Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України № 87 від 01.02.2017 ТОВ "ТЗІ" отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного та криптографічного захисту інформації, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 821

       ТОВ "ТЗІ" надає послуги:

І. Послуги у галузі криптографічного захисту інформації:

  1.  Розроблення і складення конструкторської та іншої технічної документації, виробництво криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації (з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту інформації, що становить державну таємницю; з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту службової інформації).

 2. Постачання, монтаж (встановлення), налаштування, технічне обслуговування (супроводження), ремонт та/або утилізація криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації (з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту інформації, що становить державну таємницю; з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту службової інформації).

 3. Тематичні та експертні дослідження криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації (з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту інформації, що становить державну таємницю; з наданням права провадження діяльності у галузі криптографічного захисту службової інформації).

ІІ. Послуги у галузі технічного захисту інформації:

1.  Оцінювання захищеності інформації, що не становить державної таємниці.

2. Оцінювання захищеності інформації усіх видів, у тому числі інформації, що становить державну таємницю.

3. Виявлення закладних пристроїв.

Інформація на сайті Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України:  http://www.dsszzi.gov.ua/dsszzi/control/uk/publish/article?art_id=267576&cat_id=266373