e-mail:
(044) 239-21-47

СИСТЕМА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ЛОЗА™-1, ВЕРСІЯ 4

Система ЛОЗА™-1 — це програмний засіб захисту інформації від несанкціонованого доступу в автоматизованих системах класу «1» (зазвичай це автономний комп’ютер).

Система ЛОЗА™-1 може працювати під керуванням операційних систем Windows 7/8/8.1/10/ Server 2008/2012/2016/2019 (32- та 64-розрядних версіях).

Система ЛОЗА™-1 реалізує всі стандартні функції, необхідні для надійного захисту інформації від несанкціонованого доступу і для побудови комплексної системи захисту інформації.

Система ЛОЗА™-1 може використовуватись для захисту інформації, що становить державну таємницю, — це підтверджено експертним висновком №1095, виданим Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Пропонуємо звернути увагу на особливості системи:

захист від несанкціонованого доступу до інформації:

 • система ЛОЗА™-1 забезпечує надійний захист документів Microsoft Word та Microsoft Excel за рахунок тісної інтеграції з Microsoft Office (відключаються небезпечні команди, макроси, шаблони тощо); 
 • система ЛОЗА™-1 дозволяє захистити будь-які дані на знімних та стаціонарних носіях; захист здійснюється на рівні папок Windows та знімних дисків.
 • система ЛОЗА™-1 дозволяє контролювати роботу із знімними дисками: дискетами, компакт-дисками та «флешками», для «флешок» дозволи на доступ до диска можуть встановлюватись для окремих носіїв (вони ідентифікуються за «залізним» серійним номером);
 • система ЛОЗА™-1 дозволяє встановлювати дозволи або заборони на запуск процесів.

контроль друку та експорту:

 • система ЛОЗА™-1 забезпечує можливість встановлення дозволу/заборони друку та експорту на рівні окремих документів;
 • для підсилення контролю система ЛОЗА™-1 дозволяє забезпечити присутність адміністратора або іншої уповноваженої особи під час друку та експорту (за рахунок необхідності введення пароля).

контроль входу користувачів до системи:

 • у конфігурації «Підвищена безпека» вхід здійснюється тільки після введення пароля та встановлення ключового диска (може використовуватись звичайна дискета, «флешка» або CD/DVD-диск); діє жорстка політика паролів та політика блокування користувачів, яка протидіє підбору паролів;
 • у конфігурації «Стандартна безпека» для входу достатньо ввести пароль; політика паролів менш жорстка, ніж в конфігурації «Підвищена безпека».

реєстрація подій:

 • система ЛОЗА™-1 веде захищений журнал, в якому реєструються всі події, важливі для захисту інформації;
 • аналіз журналу та протоколів роботи не потребує спеціальної кваліфікації;
 • журнал подій ніколи не перезаписується: після досягнення граничного розміру журналу всі події зберігаються у файлі на жорсткому диску;
 • система ЛОЗА™-1 забезпечує докладну реєстрацію подій друку та експорту; поряд із стандартною інформацією у журналі фіксуються гриф та обліковий номер документа, а також серійний номер носія, на якому зберігається документ, та носія, на який здійснюється експорт; адміністратор має можливість формування протоколу друку документів.

Для конфігурації «Підвищена безпека»:
КА‑3, КО‑1,  ЦА‑1, ДС‑1, ДЗ‑1, ДВ‑1, НР-4, НИ-3, НК‑1, НО‑2, НЦ‑2, НТ-2
 

Для конфігурації «Стандартна безпека»:

КД‑2, КА‑2, КО‑1,  ЦД‑1, ЦА‑1, ДС‑1, ДЗ‑1, ДВ‑1, НР-4, НИ-2/НИ-3, НК‑1, НО‑2, НЦ‑2, НТ-2
 

Рівень гарантій: Г-4.