e-mail:
(044) 239-21-47

СКУД

Система контролю і управління доступом - сукупність програмно -апаратних технічних засобів безпеки, призначених для обмеження та реєстрації входу- виходу об'єктів (людей, транспорту ) на об'єкті.

Системи Контролю доступу та управління доступом (СКУД ) дають можливістю забезпечити безпеку Вашого підприємства шляхом обмеження доступу в різні зони об'єкта або на весь об'єкт в цілому.
Основне завдання СКУД - управління доступом на задану територію, включаючи так само обмеження доступу на задану територію ідентифікація особи, яка має доступ на задану територію.

На об'єктах СКУД виконується фізично незв'язаної з іншими інформаційними мережами, а також може інтегруватися в чинні системи.

Системи контролю й керування доступом створюються, як правило , на промислових підприємствах, складських комплексах, в офісах і гаражах з метою обмеження доступу в різні зони з підвищеними вимогами до безпеки , тарифікації послуг, контролю робочого часу. Різні виконавчі пристрої дозволяють чітко розмежувати доступ і проконтролювати дії персоналу і гостей території (будівлі). Основні застосовувані пристрої: напівростові та повнозростові турнікети, турнікети - триподи, елекромеханіческіе та Елекромагнітний замки, засувки, шлагбауми, паркомати.